Jet Cleaner od Welmax – nienaganny porządek w domu za jednym kliknięciem

0
460
opinie welmax jet cleaner

Jeśli marzysz o nienagannym porządku w swoich czterech ścianach, doskonale wiesz, jak dużo czasu wymaga zatrzymanie czystości. W wielu sytuacjach chciałoby się zatrzymać chwilę tuż po sprzątaniu i nigdy do niej nie wracać. To byłoby piękne, prawda? Teraz możesz dłużej cieszyć się idealnym porządkiem w swoim domu. Stworzyliśmy urządzenie, które pozwoli na zatrzymanie czystych powierzchni… tylko za jednym kliknięciem. 

Jet Cleaner, czyli robot, który posprząta za Ciebie

Jakie kroki należy wykonać, aby posprzątać cały dom? Jeśli pomyślałeś o odkurzaczu i mopie, za chwilę na dobre o nich zapomnisz. Wystarczy jedno kliknięcie, które pozwoli na posprzątanie wszystkich powierzchni w mieszkaniu bez najmniejszego wysiłku. Jet Cleaner to odkurzacz samojezdny, który można w prosty sposób zaprogramować na automatyczne sprzątanie. Wystarczy aplikacja mobilna lub naciśnięcie pilota, aby ustawić dopasowany do nas program. Jest to bardzo proste i intuicyjne, tak jak ustawianie programu prania w pralce czy programu pieczenia w piekarniku. Nasi klienci sądzą, że jest to tak banalne, że ich dzieci same nauczyły się używania odkurzacza Jet Cleaner!

Jak działa Jet Cleaner od Welmax?

Użytkowanie odkurzacza automatycznego Jet Cleaner to nic trudnego:

  1. Ustaw długość sprzątania. Możesz zaprogramować odkurzacz na sprzątanie teraz lub ustawić czas w przyszłości.

2. Wybierz program sprzątania – do wyboru masz mopowanie na sucho i mokro oraz odkurzanie.

3. Jet Cleaner o wyznaczonej porze rozpocznie sprzątanie. Nie musisz być w domu podczas pracy odkurzacza.

4. Jet Cleaner sam wróci do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu. Nie musisz wymieniać w nim baterii ani pamiętać o jego ładowaniu.

Niewielki, cichy i skuteczny – najlepszy automatyczny odkurzacz od Welmax

Właściciele Jet Cleanera najbardziej cenią sobie w nim jego niski poziom hałasu. Bez obaw można włączyć urządzenie podczas snu naszej małej pociechy, czy przy strachliwym zwierzęciu. Nie obudzi Twojego dziecka, ani nie wystraszy czworonożnego przyjaciela. Dzięki dwóm dodatkowym zdolnościom: funkcji rozpoznawania i funkcji nawigacji odkurzacz jest bardzo precyzyjny. Dociera do trudno dostępnych miejsc bez obijania mebli czy progów.

Samojeżdżący odkurzacz to przyszłość w sprzątaniu

Odkurzanie i mycie na mokro podłóg to czynności, które trzeba wykonywać regularnie i dokładnie. Tylko tak osiągniemy porządek w naszym domu. Zajmuje to jednak dużo czasu i naszej energii, którą możemy przecież spożytkować w inny sposób. Dzięki automatycznemu odkurzaczowi Jet Cleaner możesz zapomnieć o sprzątaniu i oddać się ulubionym czynnościom. Nowy odcinek serialu? Książka, którą planowałeś już dawno przeczytać? A może po prostu błogi relaks z kubkiem kawy w ręku? Pomyśl o tym, jak wiele czynności możesz zrobić zamiast sprzątania. 🙂

Marzysz o czystym domu? Jet Cleaner od Welmax zadba o parkiet!

Szczotki w odkurzaczu Jet Cleaner są wykonane z delikatnego tworzywa, które zbiera zanieczyszczenia i nie rysuje przy tym pakietów. Jest bezpieczny nawet dla drewnianych powierzchni, które są podatne na zarysowania. Dołącz do grona osób, które zakupiły automatyczny odkurzacz do swojego domu i oszczędzają czas na sprzątaniu!

Opinia na temat Jet Cleaner od zadowolonego użytkownika: