Security Clean od Welmax – dowiedz się więcej o urządzeniu czyszcząco-piorącym!

0
135
Welmax security clean opinie

Czy wiedziałeś, że masz w swoim domu miliony niezauważanych towarzyszy, które mogą uprzykrzać Ci życie? Roztocze, bo to właśnie o nich mowa, są obecne w (dosłownie!) każdym kącie Twojego domu. Jeśli masz alergie na kurz lub roztocza, z pewnością nie raz przekonałeś się o tym, że nawet pozornie czyste pomieszczenie może okazać się siedliskiem dla bakterii. Z myślą o czystym i bezpiecznym domu, stworzyliśmy wielofunkcyjne urządzenie Security Clean. To rozwiązanie na wszystkie problemy z niechcianymi towarzyszami w Twoim domu.

Czystość z pomocą wody, System Security Clean od Welmax

Do tej pory do utrzymania czystości w domu potrzebnych było wiele oddzielnych urządzeń. Mycie, pranie, czyszczenie, polerowanie, odkurzanie – to wszystko czekało na domowników, którzy marzyli o perfekcyjnie czystych powierzchniach. Wiedzą o tym w szczególności alergicy, na których roztocza i kurz działają drażniąco. Jednak nie tylko osoby z alergiami powinny utrzymywać porządek w swoim domu. Roztocza powodują wiele chorób, szczególnie chorób skórnych i układu oddechowego. Aby uniknąć ich negatywnego wpływu na nasze codzienne życie, znaleźliśmy niesamowite urządzenie, które jest rozwiązaniem na te wszystkie problemy. Security Clean od Welmax to pogromca roztoczy i kurzu oraz urządzenie, które na dobre zastąpi Ci aż 10 domowych urządzeń sprzątających!

Wiele funkcji, wiele zastosowań, jedno urządzenie

Security Clean to połączenie 10 urządzeń w jednym. Jakie urządzenia zastąpi Security Clean od Welmax?

  • Mopa
  • Odkurzacz
  • Parownicy
  • Nawilżacz powietrza
  • Urządzenie do mycia szyb
  • Urządzenie do prania tapicerek
  • Urządzenie do prania dywanów
  • Urządzenie do prania pościeli
  • Urządzenie do aromaterapii

To tylko niektóre z funkcji, jakie kryje w sobie Security Clean. Pozostałe możesz odkryć samodzielnie, w zależności od potrzeb, jakie kryje Twój dom. Security Clean z powodzeniem możesz wykorzystać do prania firanek, czyszczenia fug, pielęgnowania ogrodu oraz wszelkich zadań specjalnych.

Zapomnij o wymiennych workach i ciesz się zaoszczędzonym czasem z Security Clean

Jak działa to urządzenie? Większość funkcji w urządzeniu (z wyjątkiem odkurzania) dzieją się za sprawą wody. Security Clean podgrzewa wodę do odpowiedniej temperatury, w zależności od wybranego programu, odpowiednio dobiera ciepło. Obieg w urządzeniu jest zamknięty, przez co zatrzymane roztocza, kurz i zanieczyszczenia nie mają możliwości ponownie rozpylić się w otoczeniu. Wszystko dzieje się bez użycia worków wymiennych. Nie musisz już pamiętać o dokupowaniu worków lub wymiennych filtrów! Wbudowany w urządzenie trójstopniowy system filtracji przeciwdziała zapychaniu się elementów silnika w urządzeniu. Duża pojemność wbudowanego pojemnika na zanieczyszczenia to zaoszczędzony czas na jego opróżnianiu. Tyle rozwiązań i wszystkie w jednym urządzeniu!

Czemu warto zainwestować w Security Clean od Welmax?

Dzięki systemowi piorąco-czyszczącemu Security Clean od Welmax zamienisz wiele urządzeń w jedno! Zakup jednostkowych urządzeń, które są zamknięte w Security Clean, byłby znacznie droższy. W cenie jednego urządzenia masz aż 10 funkcjonalności, które pokochasz do codziennego sprzątania i sezonowych zadań specjalnych. Postaw na czystość w swoim domu z Security Clean!

Zobacz również:

Avida MOP Automatyczny Welmax pokaz opinie o produkcie

https://www.youtube.com/watch?v=DZy3F6-YuBY