System Hera od Welmax – nowy wymiar czystości w Twoim domu

0
729
welmax opinie

W nowoczesnym domu królują nowoczesne rozwiązania. Jednym z nich są urządzenia wielofunkcyjne, które są zaprogramowane zgodnie z naszymi potrzebami. Czasy, w których odkurzacz służył wyłącznie do odkurzania, odchodzą powoli w niepamięć. Rosnące potrzeby człowieka oraz jego dbałość o czysty dom sprawiają, że jednofunkcyjne urządzenia zaczynają zawodzić. Zajmują więcej miejsca w domach, a do ich wyprodukowania używanych jest więcej energii. Potrzebujemy urządzeń, które nie zawiodą nas nawet w najtrudniejszych zadaniach. Do takich urządzeń z pewnością należy system czyszczący Hera!

System czyszczący Hera od Welmax – czym jest?

Hera to system czyszczący, w którym wykorzystano zaawansowaną technologię filtracji i czyszczenia. Jej twórcy zamknęli w jednym urządzeniu wiele zastosowań m.in. mopa, ścierki, odkurzacz, urządzenie do prania tapicerek, dywanów i pościeli wełnianych, nawilżacz powietrza i urządzenie do aromaterapii. Zastanawiasz się pewnie, jak udało się połączyć te wszystkie funkcje do urządzenia wielkości klasycznego odkurzacza? Wszystkie te funkcje łączy jedno – wykorzystanie wody. Inżynierowie konstruujący Herę postawili sobie za zadanie zbudowanie urządzenia, które będzie łączyło wiele technologii. Okazało się, że budowa ww. urządzeń ma w sobie elementy wspólne, które zgrabnie można połączyć w jedno urządzenie.

Co wyróżnia system czyszczący Hera od Welmax?

System Hera od Welmax różni się od klasycznych urządzeń sprzątających mocniejszym silnikiem. Umieszczenie w silniku dwóch turbin pozwoliło na zmniejszenie czasu sprzątania przez dużą siłę zasysania zanieczyszczeń. Materiał, z którego wykonana jest obudowa, jest wysoce odporny na uderzenia i przegrzanie, a 6-litrowy pojemnik na zanieczyszczenia jest odporny na zarysowania i wgniecenia. Hera od Welmax to urządzenie wysokiej klasy, o czym świadczą certyfikaty, które otrzymało urządzenie.

4 powody, dla których pokochasz urządzenie Hera od Welmax

  1. Czyści parą z wielką siłą. Hera wykonuje wszystkie domowe czynności wyłącznie z użyciem wody. Jeśli masz uczulenie na detergenty lub zwyczajnie chcesz dbać o środowisko, to rozwiązanie przypadnie Ci do gustu. Do użycia Hery możesz zastosować specjalne środki czyszczące, jest to jednak opcjonalne. Urządzenie poradzi sobie również z wykorzystaniem wyłącznie wody!
  2. Odkurza i prasuje. Działanie Hery nie ogranicza się jedynie do odkurzania i mopowania na mokro. Urządzenie można również wykorzystać do prasowania z pomocą gorącej pary. Zasłony i firany nie będą już problemem podczas wiosennych porządków, z Herą wyprasujesz je bez zdejmowania ich z okna.
  1. Oczyszcza powietrze! Hera ma funkcję oczyszczania powietrza. Wszystko dzięki specjalnym filtrom węglowym, które mają właściwości pochłaniania zanieczyszczeń. Tylko, jeśli tego zapragniemy, Hera po dodaniu olejków eterycznych zamienia się w urządzenie do aromaterapii.
  2. Oszczędza pieniądze. Dzięki wielofunkcyjności Hery nie musisz martwić się o dodatkowe urządzenia. Ten profesjonalny system czyszczący zastąpi Ci wiele urządzeń m.in. parownicę, nawilżacz powietrza, odkurzacz. Już po pierwszym użyciu Hery nie będziesz chciał do nich wracać!

Hera od Welmax – włoskie urządzenie, które musisz mieć w swoim domu

System piorący Hera został wyprodukowany we Włoszech, gdzie projektanci zadbali nie tylko o funkcjonalności. Wygląd Hery to nowoczesny design, który pozwoli Ci zaoszczędzić czas na sprzątaniu i przy okazji nacieszyć oko!